11.04.2024 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Multifunkční hřiště v Jílovišti: Moderní osvětlení pro více zábavy a úsporu energie

Jíloviště sází na sport! Obec zmodernizovala sportovní zázemí a vybudovala multifunkční hřiště pro tenis, nohejbal, volejbal a basketbal. Hřiště se pyšní kvalitním povrchem a špičkovým osvětlením, které splňuje nejnáročnější požadavky na sportovní aktivity. Nové hřiště tak otevírá dveře k aktivnímu trávení volného času pro všechny obyvatele Jíloviště.

Srdcem osvětlení hřiště v Jílovišti jsou inovativní vysoce výkonná svítidla LEDVANCE Floodlight Max (https://zkrc.cz/24-190-4-LED-PR-TXT-moderniobec) s příkonem 900 W. Tase vyznačují řadou předností, které zajišťují optimální světelné podmínky pro všechny typy sportů, ať už se jedná o klidný trénink nebo napínavý zápas.Svítidla LEDVANCE Floodlight Max slouží jako přímá náhrada za tradiční reflektorová řešení s vysokotlakými výbojkami. Proto mohou být použita nejenom pro novostavby, ale i pro rekonstrukce jako náhrada za staré neúsporné světelné zdroje a svítidla. Hodí se pro sportoviště, parkoviště, obytné zóny, dvory, promenády, přechody pro chodce a další.

Moderní osvětlení multifunkčního hřiště v Jílovišti není jen technickým detailem. Je to symbol snahy obce o zkvalitnění sportovního zázemí a podporu aktivního trávení volného času. LED svítidla rozzáří hřiště a zprostředkují radost ze hry všem, bez ohledu na denní dobu. Zároveň podtrhují budování zdravé a aktivní komunity v Jílovišti.

Svítidla LEDVANCE Floodlight Max: Revoluce v osvětlení velkých ploch:

– vysoká světelná účinnost 135 lm/W:svítidla produkují silný světelný tok,který perfektně a rovnoměrně osvětlí celou hrací plochu a zajistí dokonalou viditelnost pro všechny sportovce. Ti si tak užívají optimální viditelnost a komfortní prostředí pro hru bez ohledu na denní dobu či povětrnostní podmínky.

– kombinace symetrických optik 30° a 60 :kombinace různých optik umožňuje optimální rozložení světla, které eliminuje tmavé zóny a osvětlení je tak rovnoměrné po celé ploše hřiště (v nabídce i vyzařovacím úhlem 10° a asymetrickým50° x 110°). Kvalitní osvětlení minimalizuje riziko úrazů a umožňuje bezpečný sportovní provoz i za zhoršené viditelnosti.

– robustní konstrukce a vysoká odolnost: svítidla LEDVANCE jsou vyrobena z kvalitních materiálů a disponují krytím IP66,takže bez problémů odolávají i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Krom toho dobře vypadají a moderní LED osvětlení dodává hřišti atraktivní vzhled.

– energetická úspora až 45%: oproti tradičním HID svítidlům s výbojkami představují LEDVANCE Floodlight Max výrazně úspornější variantu,která šetří peníze i životní prostředí.Obec Jíloviště provozem LED svítidel šetří finanční prostředky a zároveň snižuje dopad na životní prostředí.

– záruka 5 let: vždy se může něco porouchat, a proto společnost LEDVANCE poskytuje na svá svítidla nadstandardní 5letou záruku pro případ skryté výrobní anebo provozní vady.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down