Autor
Kategorie:
Různé

Na obzoru je další ročník konference kvality

Připravovaný 9. ročník Národní konference kvality ve veřejné správě se uskuteční ve dnech 19.-21. února 2013 v Brně. Plenární zasedání, které se bude konat první den konference, se již tradičně zaměří na kvalitu ve veřejné správě a řízení v České republice a v Evropě. Druhý den poběží paralelně...

Připravovaný 9. ročník Národní konference kvality ve veřejné správě se uskuteční ve dnech 19.-21. února 2013 v Brně. Plenární zasedání, které se bude konat první den konference, se již tradičně zaměří na kvalitu ve veřejné správě a řízení v České republice a v Evropě.

Druhý den poběží paralelně čtyři odborné sekce – Kvalita ve veřejné správě (metody kvality CAF a ISO), Inovace ve veřejné správě (v sekci se představí vítězové soutěže Ceny Ministerstva vnitra za kvalitu a inovaci ve veřejné správě), Lidské zdroje a kvalita (systematizace, organizační řád, hodnocení a osobní spisy), e-Government (formuláře, jejich tvorba, využití a vazba na základní registry) a Komerční sekce (propagace nástrojů a služeb vedoucích ke zvyšování kvality ve veřejné správě a používaných veřejnou správou).


Závěrečný den konference bude zaměřen na téma »Jak dál zvyšovat kvalitu ve veřejné správě«.

Součástí konference je také slavnostní udělování Cen Ministerstva vnitra za kvalitu a inovaci ve veřejné správě za rok 2012, jež je plánováno na závěr programu prvního dne a bude spojeno s následným společenským večerem.

O Ceny Ministerstva vnitra za kvalitu a inovaci soutěží 40 organizací. V kategorii stříbrného stupně soutěží 13 organizací, o bronzový stupeň se uchází 19 organizací a v kategorii inovace je zařazeno 8 organizací. Dále bude udělována cena Personalista veřejné správy. (Nominované na tuto cenu jsme v Moderní obci začali představovat od minulého, tj. zářijového vydání – pozn. red.)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *