01.01.1970 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Názorné ukázky

V areálu brněnského výstaviště se 29. až 31. května v rámci Ekologických veletrhů 2007 (VOD-KA a ENVIBRNO) uskuteční už 6. ročník praktických ukázek protipovodňových opatření pod názvem Ochrana před povodněmi Brno. Tento evropsky unikátní projekt, informační a školicí centrum, je určen jak...

V areálu brněnského výstaviště se 29. až 31. května v rámci Ekologických veletrhů 2007 (VOD-KA a ENVIBRNO) uskuteční už 6. ročník praktických ukázek protipovodňových opatření pod názvem Ochrana před povodněmi Brno. Tento evropsky unikátní projekt, informační a školicí centrum, je určen jak zástupcům měst a obcí, tak vlastníkům nemovitostí v rizikových oblastech poblíž velkých vodních toků.

V letošním roce budou hlavním tématem prezentace dynamické účinky vody. Názorné ukázky se budou odehrávat ve speciálně konstruovaném bazénu velikosti 24 x 63 m s brodem o nosnosti až 30 tun. V přilehlém kontaktním centru se budou konat odborná školení a přednášky. Do projektu se aktivně zapojí ministerstva životního prostředí, zemědělství, obrany, vnitra i dopravy.

Podrobné informace o veletrzích jsou nana www.ekologickeveletrhybrno.cz. Firmy, které chtějí získat výstavní plochu za zvýhodněnou cenu, by se měly přihlásit do 19. 1. 2007.

/sk/

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down