Nechte ocenit svou práci. Získejte titul nejlepšího starosty za uplynulé funkční období

Neváhejte a nechte ocenit svou práci za poslední čtyřleté funkční období! Soutěž Nejlepší starosta / primátor již tradičně vzdá hold obětavé práci předních představitelů našich samospráv. Svaz měst a obcí ČR, který tuto prestižní soutěž pořádá již potřetí, přihlášky do ní přijímá už jen do 31. března!

Soutěž se i letos koná se záštitou prezidenta republiky, přičemž slavnostní předávání titulů Nejlepší starosta / primátorse bude konat 16. června v reprezentativních prostorách pražského Žofína.

Cena Nejlepší starosta / primátor je určena pro čelné představitele samospráv, které jsou členy Svazu měst a obcí ČR (SMO ČR). Cenu veřejnosti může získat i zástupce nečlenské obce.

* Ve kterých kategoriích je možné vyhrát? Starostové členských obcí a měst SMO ČR soutěží o titul

- Nejlepší starosta (v jednotlivých 13 krajích)

- Nejlepší starosta městské části / městského obvodu

- Nejlepší primátor

Starostové všech obcí či měst soutěží i o Cenu veřejnosti.

* Jak se přihlásit. Do soutěže se mohou starostové/primátoři hlásit sami vyplněním přihlášky dostupné pro členy SMO ČR na webu www.smocr.cz, resp. na: https://www.smocr.cz/cs/akce/souteze/a/nejlepsi-starosta-primator-2018-2022

* Postup přihlášení a termín. Stačí vyplnit přihlášku, přiložit svoji fotografii a zaslat oboje do datové schránky Svazu měst a obcí ČR: ID datové schránky: 5fkgwn3.

Poté zaslat i fotografie obce / města / statutárního města anebo realizovaných projektů v tomto volebním období prostřednictvím služby: www.uschovna.cz, na e-mailsmocr@smocr.cz

Termín doručení všech podkladů je 31. března 2022.

* Cena veřejnosti. Starosty a primátory všech měst a obcí mohou navrhovat samotní občané. Na základě jejich návrhů zaslaných do 31. března 2022 na smocr@smocr.cz bude Kancelář SMO ČR nominované oslovovat.

* Způsob hodnocení. Z přijatých kompletních přihlášek bude vybírat i letos odborná hodnotící porota. Porota bude rozhodovat ve dvou kolech v průběhu dubna a května.

* Jak proběhne vyhlášení výsledků soutěže. 16. června 2022 večer od 19.00 hod. proběhne slavnostní ceremoniál v prestižních prostorách pražského Žofína. Celý den bude ve venkovních i vnitřních prostorách Paláce Žofín probíhat Kontaktní den nabitý doprovodnými akcemi a malým veletrhem. Těšit se můžete například na ukázky práce Integrovaného záchranného systému či představení svazových partnerů.*

/zr/

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down