Newsletter Moderní obce z 29. července právě vyšel

Opět k Vám přicházíme s elektronickým newsletterem časopisu Moderní obec, tentokrát v prázdninovém vydání. Co v něm najdete?

V newsletteru najdete jednak upoutávku na rozhovor s novým předsedou Svazu měst a obcí ČR Františkem Luklem, který prozrazuje plány a postoje Svazu k řadě problémů, které trápí naše města a obce. Nechybí zde ani přehled zajímavých konferencí a seminářů, které by vás v nejbližších dnech a týdnech mohly zajímat a rovněž informace z ministerstev.

A také upozorňujeme na soutěž Komunální politik roku 2015, kterou vyhlásila naše redakce spolu s vydavatelstvím Profi Press pod záštitou ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové.*

Přejeme příjemné čtení.

Vaše redakce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *