01.01.1970 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová publikace

Publikace Poplatky, ÚZ č. 629 obsahuje aktualizované znění zákona o správních poplatcích, zákona o rozhlasových a televizních poplatcích, zákona o místních a soudních poplatcích a prováděcí vyhlášky k těmto zákonům. Nový je předpis o výši časových poplatků a o výši sazeb mýtného za užívání určených...

Publikace Poplatky, ÚZ č. 629 obsahuje aktualizované znění zákona o správních poplatcích, zákona o rozhlasových a televizních poplatcích, zákona o místních a soudních poplatcích a prováděcí vyhlášky k těmto zákonům. Nový je předpis o výši časových poplatků a o výši sazeb mýtného za užívání určených pozemních komunikací. Rovněž v ní najdete vybraná ustanovení týkající se poplatků za znečišťování ovzduší, za činnost organizací státního odborného dohledu, za odebíranou přírodní minerální vodu, za znečištění vod a vypouštění odpadních vod, za udržování patentů, výši puncovních poplatků a poplatky z prodlení v občanském právu. Podle stavu k 1. 9. 2007.

Více informací je na na www.pop.sagit.cz.

Kód knihy: 01985.

Publikaci v ceně 57 Kč (včetně DPH) si můžete objednat na adrese ECONOMIA a. s., VTÚ, Dobrovského 25, 170 55 Praha 7, e-mail: dagmar.suchmova@economia.cz, nebo na http://knihy.ihned.cz, kde vám zařídí její zaslání na dobírku z nakladatelství SAGIT. Informace na tel.: 596 785 999. Členové ECONOMIA Benefitklubu, kteří u publikace uvedou na objednávce číslo své klubové karty a kód knihy, obdrží 30% slevu.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down