18.02.2020 | 08:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

„Obyčejné“ problémy měst a jejich smart řešení: konference Smart city v praxi na veletrhu AMPER už popáté

Charakteristickým jevem v současném vývoji inovativních technologií je prolínání odvětví, jimž tyto technologie slouží. Prolínají se tak navzájem různé průmyslové obory a odnedávna také průmyslové trhy a veřejné služby. To, co moderním technologiím otevírá dveře do sféry veřejných služeb, je koncept smart city – strategické řízení měst, obcí a regionů, jimž moderní technologie pomáhají být příjemným místem k životu, a následně hospodářsky prosperovat.

Srdečně Vás zveme na pátý ročník konference „Smart city v praxi V“, která se bude konat 17. března 2020 od 9:00 hodin na Výstavišti Brno jako doprovodný program veletrhu AMPER 2020. Jejím organizátorem je konzultační firma Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services, která pomáhá rozvíjet koncept smart city v ČR od samého začátku a má bohaté praktické zkušenosti s odbornými službami na straně veřejného i soukromého sektoru. To je zárukou, že účastníci budou odcházet nabití informacemi i energií do dalšího rozvoje svých chytrých měst.

Konference je určena hlavně představitelům měst, městských služeb a dalších organizací veřejného sektoru a každoročně se těší velkému zájmu. Koná se pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR a města Brna, Hlavními partnery jsou Unicorn a ČSOB, partnery DEVINN, E.ON a Enertig.*

Více informací, program konference a registrace zde:

http://www.smartcityvpraxi.cz/konference28.php

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down