Autor
Kategorie:
Různé

Podporujete prorodinná opatření?

Síť mateřských center o. s. otevřela nový ročník soutěže Společnost přátelská rodině na celorepublikové úrovni, v Královéhradeckém, Moravskoslezském, Olomouckém, Plzeňském a Ústeckém kraji a v Kraji Vysočina. Cílem je ocenit a šířit příklady dobré praxe slaďování rodinného a pracovního života,...

Síť mateřských center o. s. otevřela nový ročník soutěže Společnost přátelská rodině na celorepublikové úrovni, v Královéhradeckém, Moravskoslezském, Olomouckém, Plzeňském a Ústeckém kraji a v Kraji Vysočina.

Cílem je ocenit a šířit příklady dobré praxe slaďování rodinného a pracovního života, zavádění prorodinných opatření a rovných příležitostí pro ženy a muže. Hlásit se mohou státní, nevládní i soukromé společnosti, kulturní a sportovní instituce, školy, nemocnice, obce, úřady, výrobní podniky a firmy a další.

»S oceňováním organizací certifikátem Společnost přátelská rodině jsme začali před deseti lety, chtěli jsme, aby se změnilo společenské klima vůči rodinám s dětmi,« uvedla prezidentka Sítě MC Rut Kolínská. »V současnosti se zaměřujeme především na zaměstnavatelské podmínky. Loňský ročník potvrdil, jak obtížné bývá prosadit i drobné úpravy a jak záleží na ochotě, empatii i trpělivosti jednotlivců.«

Organizace na celorepublikové úrovni se mohou hlásit do 31. 3., krajské organizace do 31. 5. Přihláška a podmínky soutěže jsou k dispozici na: www.familyfriendly.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *