04.05.2022 | 09:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pozvánka na konferenci „Efektivní elektromobilita ve smart city“

Srdečně vás zveme na odbornou konferenci „Efektivní elektromobilita ve smart city“, která se koná 17. května 2022 na výstavišti v Brně.

Elektromobilita, ať už v podobě osobních a užitkových elektromobilů nebo elektrických autobusů, je nedílnou součástí chytrých měst, obcí a regionů, a to ve veřejném i soukromém sektoru. Podobně nabíjecí infrastruktura elektromobilů se stává součástí jejich občanské vybavenosti.

Konference ukáže začlenění elektromobility do konceptu smart city, technické novinky z oblasti nabíjecí infrastruktury i příležitosti ke spolufinancování projektů elektromobility z dotací a bankovních zdrojů.

Dozvíte se, jak zavádějí elektromobilitu v Brně, budete seznámeni s příklady městské mobility z praxe a s konceptem smart city, bude vám představena struktura městské mobility a také SUMP v kontextu smart city.

Technologické novinky pro elektromobiltu ve smart city představí partneři konference ČEZ, VIVAVIS a TECO.

Jakub Slavík předpremiérově představí praktického průvodce přípravou projektů elektrických autobusů s nezávislým zdrojem energie. Tento průvodce vyjde během května 2022.

Více informací o konferenci, programu konference a registraci naleznete zde:

http://www.smartcityvpraxi.cz/konference37.php

*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down