Příjem přihlášek do soutěže Cena Víta Brandy končí už 4. února. Nejlepší pojedou do Bruselu

Termín uzávěrek soutěže o Cenu Víta Brandy, ocenění pro dobré změny ve veřejném prostoru, se nezadržitelně blíží. Svá řešení dobrých změn ve veřejném prostoru můžete posílat ještě do 4. února. Soutěž  pořádá Partnerství pro městskou mobilitu, z. s. 

Partnerství pro městskou mobilitu z. s. jako hlavní organizátor spustilo na podzim 2021 soutěžní přehlídku Cena Víta Brandy, která chce ocenit dobré změny ve veřejném prostoru. Vítěze vybere nezávislá nezávislá odborná porota, zvláštní kategorií je cena veřejnosti. Soutěž chce vyzdvihnout fungující opatření pro dopravní i volnočasové účely, dále veřejná prostranství (parky, náměstí, návsi), kterými jsou mimo jiné řešeny udržitelné druhy dopravy, zejména pěší a cyklistická doprava. Možnost přihlásit se do soutěže končí 4. února 2022. Zapojit se mohou jednotliví autoři nebo týmy - architekti či urbanisté, města, regiony, kraje a další organizace z České republiky nebo Slovenska.

Zástupci oceněných projektů dostanou příležitost, aby se představili na semináři v Bruselu, který proběhne v rámci českého předsednictví EU, kde bude Česká republika prezentovat své nejlepší projekty v oblasti městské a aktivní mobility.*

Vše podstatné o soutěži na www.cenavitabrandy.cz.

/zr/

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down