01.01.1970 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Příklad úspěšného projektu

Je to projekt, který v rámci 1. kola výzvy SROP grantového schématu Královéhradeckého kraje předložil svazek obcí Valdštejnova zahrada. Byl založen na počátku roku 2005 rozhodnutím zastupitelstev obcí Valdice, Železnice a Jičín. Podpořenou akcí se stal projekt Medializace turistické oblasti...

Je to projekt, který v rámci 1. kola výzvy SROP grantového schématu Královéhradeckého kraje předložil svazek obcí Valdštejnova zahrada. Byl založen na počátku roku 2005 rozhodnutím zastupitelstev obcí Valdice, Železnice a Jičín.

Podpořenou akcí se stal projekt Medializace turistické oblasti Valdštejnova zahrada. Cílem projektu bylo obeznámit veřejnost s tím, že v okolí Jičína je mnoho míst, která stojí za vidění především ve vztahu k odkazu vévody Albrechta z Valdštejna. Za datum zahájení realizace projektu byl stanoven 1. srpen 2005 s datem ukončení k 20. prosinci 2006.

Poskytnutá dotace činila 90 % z celkových uznatelných nákladů projektu, nejvýše však 801 000 Kč (podrobněji k tomu tab. 1 a 2).

Akce se uskutečňuje jako jednoetapová, jejím výstupem je široká škála propagačních aktivit, například vyhotovení propagační brožury Valdštejnova zahrada ve formátu A4 o 29 stranách; turistického letáku Valdštejnova zahrada, pořízení krátkého dokumentárního filmu o propagovaném území; instalace čtyř informačních tabulí apod. (podrobněji o výdajích viz tab. 3).

Mohli bychom uvádět i další příklady, jak obce dokázaly úspěšně v rámci SROP naplňovat své záměry. Přejme si, abych jich v navazujícím období bylo co nejvíce.
/mc/
/js/

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down