Autor
Kategorie:
Téma měsíce

Projekt MÁME VYBRÁNO poradí, jak financovat památky

Po roce se chystá další ročník konference MÁME VYBRÁNO, která proběhne 27. května v Klášteře dominikánů v Praze. Při této příležitosti se také oznámí výsledky stejnojmenné soutěže veřejných sbírek na památky, jejíž zahájení plánuje pořadatel projektu, nezisková organizace Institut pro památky a...

Po roce se chystá další ročník konference MÁME VYBRÁNO, která proběhne 27. května v Klášteře dominikánů v Praze. Při této příležitosti se také oznámí výsledky stejnojmenné soutěže veřejných sbírek na památky, jejíž zahájení plánuje pořadatel projektu, nezisková organizace Institut pro památky a kulturu, o.p.s., na duben.

Projekt MÁME VYBRÁNO spojuje zájemce o možnosti financování památek z řad obcí, neziskových organizací, církví, komerční sféry a dalších. Účinným nástrojem se ukazují být právě veřejné sbírky. Projekt MÁME VYBRÁNO sestává ze tří částí: soutěže veřejných sbírek, konference a prezentace nadací, nadačních fondů a loni poprvé také místních akčních skupin. Do soutěže mohou své vyhlášené sbírky přihlásit i obce a města.

Aktuality sledujte na internetových stránkách: www.mamevybrano.cz nebo www.propamatky.info.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *