Projekt Udělejte, co lidé ocení! pokračoval Dnem seniorů v Luhačovicích

Další z projektů společnosti VERA nazvaný Udělejte, co lidé ocení! proběhl 14. listopadu. V pozdním odpoledni se v Kulturním domě Elektra v Luhačovicích rozsvítila světla a sál se zaplnil do posledního místa.

Den seniorů zahájily pěveckým vystoupením děti z mateřské školy v Luhačovicích. Přítomné hosty, mezi nimiž byli senioři z města i z okolních obcí Polichno, Řetěchov a Kladné Žilin, pak pozdravili nový starosta města Ing. Marian Ležák, místostarosta Ing. Jiří Šůstek a   obchodní zástupce společnosti VERA Ing. Ludvík Dvořák. Inspirativní módní přehlídku a unikátní přehlídku klobouků v podání členů Spolku aktivních seniorů vystřídaly tanečnice Okrašlovacího spolku Calma Crazy Flappers. K tanci a poslechu zahrálo hudební uskupení Jazzubs. Co by to bylo za akci, kdyby si účastníci neodnesli malé dárky, které vyhráli ve dvoukolové tombole. V průběhu večera proběhlo ještě vyhlášení nejlepší předzahrádky a nejhezčího balkónu, které zorganizovali a připravili členové Spolku zahrádkářů. Ze strany seniorů byl o tuto příjemnou akci pořádanou městem zájem, před vchodem se vytvořila velká fronta. Společnost VERA přispěla věcnými dárky do tomboly a celou akci finančně podpořila.

Cílem tohoto projektu je přinášet radost - dětem a seniorům a dalším znevýhodněným skupinám, které pobývají v domovech a dalších zařízeních. Mediálním partnerem projektu Udělejte, co lidé ocení! je i letos vydavatelství Profi Press s. r. o., v jehož portfoliu je rovněž odborný měsíčník Moderní obec. Více se o projektu i možnosti využít jej pro svou obec či město dozvíte na: https://www.vera.cz/pomahame                                                                           *

/ev/

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down