Pronájmy nebytových prostor zajišťuje pro Brno městská společnost CD CENTRUM COMS

Kavárna, kancelář nebo prodejna? Město Brno hledá nové nájemce tří nebytových prostor. Smlouvu podepíše s tím, kdo nabídne nejvyšší cenu. Celý proces nově zajišťuje městská společnost CD CENTRUM COMS, a. s., která již pro město provádí prodeje nemovitostí formou online dražby.

„Spolupráce s CD CENTRUM COMS celý proces pronájmu nebo prodeje zpřístupňuje široké veřejnosti. Nabídky jsou přehledně zveřejněny mimo úřední desku magistrátu také na webu drazby-brno.cz a objevují se i na populárních inzertních serverech. Cílem je, aby se informace o pronájmech dostala mezi větší okruh zájemců,“ uvedla náměstkyně primátorky pro oblast správy majetku Karin Podivinská.

U každé nabídky je uveden popis nemovitosti včetně fotografií, minimální stanovená cena za pronájem za metr čtvereční za rok a také termíny dvou prohlídek, během nichž se zájemci mohou s prostory blíže seznámit. V současné chvíli jsou dostupné lokality na ulici Vojtově 7 (117,73 m2, nové, dosud neprovozované nebytové prostory bez interiérového zařízení), Kobližná 10 (vhodné například pro rychlé občerstvení, kavárnu, ale též prodejnu zboží i potravin) a  Husova 5 (51,56 m2, prostory v budově magistrátu, využitelné např. jako prodejna nepotravinářského sortimentu, sídlo firmy nebo kanceláře).*

Všechny informace jsou dostupné na https://www.drazby-brno.cz/.

/tz/

Na snímku nebytové prostory k pronájmu na adrese  Vojtova 7 v Brně

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down