Autor
Kategorie:
Různé

Průmyslové dědictví: Příležitost pro rozvoj cestovního ruchu

Využitím průmyslového dědictví Královéhradeckého kraje pro rozvoj zážitkové turistiky se bude 12. září v krajské metropoli zabývat už IV. ročník Konference na podporu regionálního cestovního ruchu Královéhradeckého kraje. Konference je určena zástupcům měst a obcí, pracovníkům informačních...

Využitím průmyslového dědictví Královéhradeckého kraje pro rozvoj zážitkové turistiky se bude 12. září v krajské metropoli zabývat už IV. ročník Konference na podporu regionálního cestovního ruchu Královéhradeckého kraje. Konference je určena zástupcům měst a obcí, pracovníkům informačních turistických center a kulturních institucí, podnikatelům v cestovním ruchu a studentům odborných škol. Záštitu nad konferencí převzali: Bc. Lubomír Franc, hejtman Královéhradeckého kraje, a ThLic. kardinál Dominik Duka OP. Hlavními partnery konference jsou Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism a ČEZ.

Registrace na konferenci se přijímá na: retour.cz@email.cz / tel.: 603 506 287, kde se lze dozvědět i další podrobnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *