Recyklujte s hasiči! má novinku

Podle průzkumů kolektivních systémů zpětného odběru elektrozařízení ELEKTROWIN a ASEKOL se v českých domácnostech nachází přes 63 milionů elektrospotřebičů, z nichž 9 milionů lidé vůbec nepoužívají. Se sběrem proto již třetím rokem významně pomáhají i dobrovolní hasiči v rámci projektu Recyklujte s...

Podle průzkumů kolektivních systémů zpětného odběru elektrozařízení ELEKTROWIN a ASEKOL se v českých domácnostech nachází přes 63 milionů elektrospotřebičů, z nichž 9 milionů lidé vůbec nepoužívají. Se sběrem proto již třetím rokem významně pomáhají i dobrovolní hasiči v rámci projektu Recyklujte s hasiči! »Jsme rádi, že můžeme lidem pomoct i v okamžicích, kdy nejde o majetek či zdraví,« konstatoval Jan Aulický, ředitel Kanceláře Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. K 29. 10. 2013 do projektu Recyklujte s hasiči! vstoupilo už 838 SDH.

Sbory již v projektu zaregistrované mohou nyní nově vstoupit do odměnami dotované soutěže Sbíráme i za humny. Stačí do 15. 11. na adresu ELEKTROWIN, P. O. BOX 62, 757 01 Valašské Meziříčí zaslat písemné prohlášení alespoň jednoho spřáteleného SDH o tom, že tento sbor není dosud registrován v projektu Recyklujte s hasiči!, a podstupuje tak do uvedeného data sběr vysloužilého elektrozařízení ve své obci sboru již v projektu registrovanému (viz: www.recyklujteshasici.cz/souteze).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *