Autor
Kategorie:
Různé

Servis

Obec Nečín (okr. Příbram) se může radovat z ocenění projektu s názvem Lesní zahrada s herním mobiliářem v přírodním stylu a pobytovými plácky pro zážitkovou pedagogiku, s nímž uspěla v rámci první části letošního ročníku programu pro podporu regionů, tzv. Velké komunitní granty. Ten vyhlašuje ČSOB...

Obec Nečín (okr. Příbram) se může radovat z ocenění projektu s názvem Lesní zahrada s herním mobiliářem v přírodním stylu a pobytovými plácky pro zážitkovou pedagogiku, s nímž uspěla v rámci první části letošního ročníku programu pro podporu regionů, tzv. Velké komunitní granty. Ten vyhlašuje ČSOB ve spolupráci s Nadací VIA. Program podporuje projekty obnovy kulturní krajiny a péči o životní prostředí za aktivního zapojení místní komunity. Iniciátorkou projektu z Nečína je bývalá učitelka Eva Zirhutová (na snímku vlevo přebírá šek z rukou Aleny Králíkové, manažerky společenské odpovědnosti ČSOB), která předsedá nečínskému občanskému sdružení Místo pro život. Projekt od počátku podporuje také vedení obce i místní základní školy.

Druhá část grantového programu bude vyhlášena 2. září a jejím cílem je podpora menších komunitních projektů, které se zaměřují na péči o přírodní a kulturní dědictví a rozvoj spolkového a kulturního života na místní úrovni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *