Šestý Středočeský právnický den proběhne již začátkem dubna

Již šestý Středočeský právnický den, který tradičně pořádá Stálá konference českého práva v budově Krajského úřadu Středočeského kraje v Praze, se uskuteční v pondělí 3. dubna. Tématem budou sousedské vztahy pohledem soudní praxe.

Vztahy se sousedy jsou nedílnou součástí našeho každodenního života. A ačkoli bychom si všichni přáli, aby byly  pokud možno jen nekonfliktní, nevyhneme se v realitě i sporným momentům. Odborné názory na rozličné aspekty sousedských vztahů z pohledu soudní praxe nabídne již 6. Středočeský právnický den, který tradičně pořádá Stálá konference českého práva v rámci cyklu Právnické jaro 2023 (VII. ročník). Sympozium se koná dne 3. dubna 2023 v sídle Krajského úřadu Středočeského kraje v Praze.

Záštitu nad sympoziem převzal JUDr. Ljubomír Drápal, předseda Krajského soudu v Praze, který přednese úvodní příspěvek. Dalšími přednášejícími budou soudci Krajského soudu v Praze, kteří se ve svých vystoupeních budou věnovat sousedským vztahům z pohledu soudu prvního stupně, soudu odvolacího, civilní a trestněprávní rozhodovací praxe, anebo problému stromů v sousedských vztazích. Středočeský právnický den tak nabídne špičkové přednášky i prakticky využitelné postřehy. Sympozium moderuje JUDr. Karel Havlíček, zakladatel Stálé konference českého práva.*

Více informací na webu: www.brainteam.cz.

/tz/

Ilustrační foto: archiv pořadatele akce

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down