Autor
Kategorie:
Různé

Sociální facilitace – úřady bez hranic

Na 13. červen se ve Vsetíně pod záštitou místostarostky města Květoslavy Othové chystá konference Sociální facilitace - úřady bez hranic. Na konferenci pořádané Městem Vsetín ve spolupráci se Společností pro komunitní práci Vsetín o. p. s. se budou probírat taková témata jako např. Sociální...

Na 13. červen se ve Vsetíně pod záštitou místostarostky města Květoslavy Othové chystá konference Sociální facilitace – úřady bez hranic. Na konferenci pořádané Městem Vsetín ve spolupráci se Společností pro komunitní práci Vsetín o. p. s. se budou probírat taková témata jako např. Sociální facilitace očima klientů, úředníků a poskytovatelů sociálních služeb, Sociální facilitace – inovace v komunikaci úřadu s klienty s komunikačními bariérami či Role facilitátorů v sociálních službách a bude tam, představen rovněž projekt Veřejná služba startem k zaměstnání.

Na konferenci je třeba se přihlásit nejpozději do 11. 6. Podrobnější informace o akci lze obdržet na e-mailové adrese: vlastimil.fiala@spkp.cz nebo na telefonním čísle: 571 491 328.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *