Soutěž Přívětivý úřad obce s rozšířenou působností vstoupí v únoru do svého už třetího ročníku

Blíží se třetí ročník motivační soutěže Přívětivý úřad v kategorii obcí s rozšířenou působností. Do soutěže mapující služby městských úřadů, kterou pořádá Ministerstvo vnitra ČR, se už v únoru bude moci zapojit kterákoliv obec III. typu.

Úřady obcí s rozšířenou působností se mohou do soutěže přihlásit vyplněním elektronického dotazníků, který starostové a tajemníci trojkových obcí obdrží počátkem příštího měsíce. Dotazník bude muset být vyplněn a následně elektronicky vrácen Ministerstvu vnitra ČR do konce února.

V březnu budou odpovědi zkontrolovány a vyhodnoceny. Slavnostní předávání cen se uskuteční v první polovině května 2018. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny, včetně trofejí a tradičních samolepek stvrzujících přívětivost úřadu. Více informací na: http://www.mvcr.cz/clanek/kvalitni-verejna-sprava.aspx?q=Y2hudW09NA%3d%3d.

/zr/

 

K foto:

V loňském ročníku soutěže Přívětivý úřad v kategorii obcí s rozšířenou působností se na prvních třech místech v republikovém pořadí umístily úřady Žďáru nad Sázavou, Liberce a Valašských Klobouk. Na snímku zástupci těchto úřadů spolu se zástupci organizátorů soutěže

Foto: archiv MV ČR

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down