Autor
Kategorie:
Různé

Udílení cen za kvalitu a řízení ve veřejné správě

Ceny za kvalitu veřejné správy (VS) a řízení rozdělovalo Ministerstvo vnitra na 10. Národní konferenci kvality ve veřejné správě, která se konala 18. a 19. února v Hradci Králové. V kategorii Cena Ministerstva vnitra za inovaci ve veřejné správě byla oceněna např. tato města a jejich projekty:...

Ceny za kvalitu veřejné správy (VS) a řízení rozdělovalo Ministerstvo vnitra na 10. Národní konferenci kvality ve veřejné správě, která se konala 18. a 19. února v Hradci Králové.

V kategorii Cena Ministerstva vnitra za inovaci ve veřejné správě byla oceněna např. tato města a jejich projekty: Jihlava (Připomínkování územního plánu on-line, blíže na str. 27, pozn. red.), Kopřivnice (Zefektivnění využití výsledků metod a nástrojů kvality ve VS pro řízení města a MěÚ), Uherské Hradiště (Agendy odboru správy majetku města v prostředí internetu/intranetu; e-Analýza bezpečnosti), MČ Praha-Libuš (Přístup MČ k posunu migrantů ze třetích zemí přes nové legální pracovní návyky až k aktivnímu obyvateli), ChomutovMP Chomutov (Váš strážník – další krok ke zvyšování kvality života ve městě), Žatec (Vzdělávací portál města), Děčín (e-aplikace Mobilní úřad) a další.

V kategorii Organizace zvyšující kvalitu veřejné služby (tzv. bronzový stupeň) byla vyznamenána města za aplikaci programu místní Agenda 21 (mj. Tábor, Hlučín, Přeštice, Třebíč, Prostějov, MČ Praha 21, Velké Meziříčí), za aplikaci modelu CAF (Kyjov, Nové Město na Moravě, Přerov), za aplikaci normy ČSN EN ISO 9001 (MČ Praha 6).

V kategorii Organizace dobré veřejné služby (tzv. stříbrný stupeň) se z ocenění za aplikaci MA21 těší např. Vsetín, Kopřivnice, Litoměřice, Chrudim či obec Křižánky, za aplikaci CAF kupř. MČ Praha 13, Konice, Kopřivnice či Valašské Klobouky a za aplikaci normy ČSN EN ISO 9001 Šternberk, Přeštice a Most.

Úplný přehled všech oceněných měst nebo jejich úřadů a také krajů či jejich úřadů najdete na stránkách: www.kvalitavs.cz/hradec-kralove-2014.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *