01.01.1970 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

ÚSPĚŠNÁ PREZENTACE

První úspěšná prezentace kraje Vysočina se konala v rámci projektu Správy českých center "Regiony" v nizozemském Tilburgu koncem dubna. Projekt měl za cíl představit firmy a podnikatelské subjekty z regionu Vysočina zahraničním investorům a firmám, zvýšit zájem o podnikání, investování, turistický ruch a především navázat užitečné kontakty s potenciálními zahraničními partnery.

Ve spolupráci s kanceláří CzechTrade v Rotterdamu, Českým centrem v Haagu, Obchodní komorou v Tilburgu a se zastoupením České centrály cestovního ruchu v Amsterdamu byl připraven kontaktní den pro 77 nizozemských firem a jejich české protějšky z Vysočiny, které působí v oblasti výroby textilu, nábytku, plastových hmot, strojírenského a potravinářského průmyslu. Každá zúčastněná firma z české strany měla připravený přesný harmonogram obchodních schůzek, který představoval až 9 jednání s potenciálními nizozemskými partnery v průběhu jednoho dne.

V rámci mise byl připraven odborný seminář, na kterém se představilo podnikatelské prostředí a průmyslové zóny na Vysočině. Také představitelé nizozemských firem zde informovali své nizozemské partnery o jejich zkušenostech s podnikáním v ČR. Kontaktní den a seminář byl doplněný prezentací turistických atraktivit v regionu.

Správa českých center ve spolupráci s partnery projektu "Regiony" připravuje další regionální prezentace v zahraničí, v květnu se představí ve Vídni kraj Olomoucký a Vysočina, ve Varšavě pak kraj Moravskoslezský. Ucelené informace o projektu "Regiony" včetně záznamu z již uskutečněných prezentací na českých centrech jsou k dispozici na ww.czechcentres.cz/regiony.

- sčc -

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down