Uzávěrka příjmu přihlášek a nominací do druhého ročníku soutěže Komunální politik roku 2016 prodloužena do pondělí 3. října

Vzhledem ke Dni české státnosti 28. září a skutečnosti, že řada komunálních politiků čerpá v následujících dvou dnech dovolenou, redakce Moderní obce prodloužila uzávěrku příjmu přihlášek a nominací do soutěže Komunální politik roku do pondělí 3. října (do 24 hodin).

Stejně jako loni pro soutěž Komunální politik roku platí základní princip, totiž že jsou do ní přihlašovány/nominovány zajímavé a přínosné projekty uskutečněné ve městech, městysích, obcích i městských částech a městských obvodech, za nimiž stojí výrazné osobnosti z řad komunálních politiků.

Propozice soutěže a přihlášku / nominaci do soutěže najdete na: www.komunalnipolitikroku.cz .

Spolupořadateli soutěže jsou Ministerstvo pro místní rozvoj, Svaz měst a obcí ČR a Sdružení místních samospráv ČR. Soutěž má podporu i Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu Parlamentu ČR. Záštitu soutěži také letos udělila ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.

Svaz měst a obcí ČR a Sdružení místních samospráv ČR o soutěži informují na svých webech: http://www.smocr.cz/cz/nase-akce/komunalni-politik-roku/default.aspx a https://www.smscr.cz/cz/62-aktuality/1166-komunalni-politik-roku-2016.

Soutěž má osm kategorií: Sociální projekt roku, Děti a rodiče, Kulturní a vzdělávací činnost, Odpadové hospodářství, Dopravní projekt roku, Ekologický projekt roku, Sport a veřejné zdraví, Veřejná zeleň.

Nebudete-li se chtít jako komunální politici sami přihlásit, můžete do soutěže nominovat kohokoliv jiného ze "svého" zastupitelstva – nebo být sami nominováni. Přihlášek/nominací může být za obec či města podáno více, stejně tak lze jít do soutěže i s více projekty.

Uzávěrka příjmu přihlášek/nominací do soutěže je v pondělí 3. října do 24 hodin.

Vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční 22. listopadu od 14 hodin v Praze na Ministerstvu pro místní rozvoj. Pozveme tam všechny účastníky soutěže.

Těším se s Vámi na shledanou v soutěži Komunální politik roku.*

 

Ivan Ryšavý,

šéfredaktor Moderní obce

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down