Autor
Kategorie:
Správa a rozvoj

V lednu 2013 Infotherma završí už druhé desetiletí

Dvacáté pokračování naší největší specializované výstavy Infotherma k vytápění, úsporám energie a využívání smysluplných obnovitelných zdrojů energie se uskuteční ve dnech 14.-17. 1. 2013 na výstavišti Černá louka v Ostravě.

Prezentovat se tam bude na 360 domácích a zahraničních firem a organizací, což je plná kapacita výstaviště. Letos se na Infothermě se očekává více než 26 tisíc návštěvníků. Vzhledem ke složité ekonomické situaci, která se promítá i do možnosti mnoha lidí vytápět své příbytky ušlechtilými palivy, je obsah výstavy směrován do tří rovin.

Především to budou technické novinky v otopných systémech na ušlechtilá i tuhá paliva. Druhý okruh otázek se bude věnovat celé škále zásadních možných úspor paliv a energie. Ve třetí části budou představeny smysluplné příklady uplatňování obnovitelných zdrojů energie.

OBSÁHLÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

Nejen pro zástupce obcí a měst je připraven rozsáhlý odborný doprovodný program, který bude zahájen 14. 1. 2013 celostátní tiskovou konferencí k aktualizované státní energetické koncepci. Na konferenci vystoupí představitelé vlády a ministerstev průmyslu a obchodu, zemědělství a životního prostředí, která převzala nad výstavou záštitu.

Také dalších 41 přednášek a seminářů, které se uskuteční během výstavy, se zaměří na moderní vytápění za ekonomicky dostupných podmínek.

Co dále nabízí Infotherma 2013

Součástí výstavy jsou již od letošního léta také tři internetové hlasovací soutěže:

TOP ENERGIE 2013 – na téma energeticky úsporných výrobků, technologiíca služeb

TOP DESIGN 2013 – je věnována návrhům a realizacím krbů, kachlových kamen a kachlových sporáků.

ZKROCENÁ A NEZKROCENÁ ENERGIE – je určena pro amatérské a profesionální fotografy a jejich představám o této problematice.

Pro návštěvníkům výstavy bude sloužit i odborné poradenské středisko s předními wxperty z jednotlivých oborů nomenklatury výstavy.

Již tradičně budou výstavu hodnotit její návštěvníci v anketě Která expozice vás svými technickými novinkami nejvíce zaujala. Od jejího vyhlášení před čtyřmi léty nejvíce hlasů na výstavách dostávají firmy s otopnými systémy, jako je například ATMOS, BUDERUS, DAKON a VIADRUS

Vše o výstavě, vystavovatelích a odborném doprovodném programu najdete na: www.infotherma.cz

ZDROJ: INFOTHERMA

Podle zkušeností minulých let se letos na výstavě očekává přes 26 tisíc návštěvníků.

FOTO: ARCHIV

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *