09.01.2017 | 02:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Veletrh URBIS nabídne chytrá řešení pro města a obce

Od 26. do 29. dubna se na brněnském výstavišti uskuteční veletrh URBIS, který představí chytrá řešení pro města a obce. Této problematice se bude věnovat skutečně komplexně – nabídku vystavovatelů doplní odborný doprovodný program připravený na míru potřebám nejenom zástupců měst a obcí, ale i odborné veřejnosti a zástupcům firem, které se na tomto poli pohybují. Veletrh URBIS se uskuteční souběžně se Stavebními veletrhy Brno, které tak rozšíří prezentovanou problematiku o související obory stavebnictví a technického zařízení budov.

Aktuální problematika na stáncích vystavovatelů

Veletrh URBIS se bude věnovat třem základním tematickým okruhům – servis, technologie a životní prostředí. V prvním z nich budou představeny například řešení dopravní infrastruktury, parkování, či přístupu k informacím. Tematický celek životní prostředí se bude věnovat například vodnímu a odpadovému hospodářství nebo řešení měst a obcí jako tzv. zdravých měst. Poslední celek pak nabídne technologické možnosti pro chytrá města, ať už se jedná například o využívání alternativních zdrojů energie v dopravě nebo veřejném osvětlení. Chybět nebude ani problematika financování SMART CITY, dotační tituly nebo aktuální legislativa.

 

Doprovodný program nejenom pro veřejnou správu

Zahajovací odborná konference veletrhu URBIS s názvem Czech Smart 2017 - Touch the Future, zmapuje stav současného technologického pokroku, kdy se někdejší futurologické vize promítají do reálného života nejrychleji v historii lidstva. Cílem konference, kterou zaštiťují Hospodářské noviny, je představit současné trendy v oblasti chytrých technologií, uvést příklady jejich zavádění do městské infrastruktury a staveb, inspirovat se zajímavými zahraničními projekty a poskytnout platformu pro výměnu informací a zkušeností z České republiky i zahraničí. Akce je vhodná nejen pro starosty a další představitele měst a obcí, ale i lidi z firem, které se na tomto poli pohybují. Umožní jim nejen získání nových informací, ale i navázání kontaktů a neformální diskusi. Dalším ze zajímavých témat bude například problematika návratu života do historických center měst s praktickými ukázky řešení z různých měst České republiky.

 

 

Cena za plochu závisí na vašem výběru umístění expozice

Cena za výstavní plochu závisí na výběru výstavní plochy vystavovatelem. Dřívější přihlášení na veletrh tedy přináší větší možnost výběru plochy. Co se týká cenových podmínek, pak cena kryté plochy se pohybuje dle vybrané zóny v pavilonu od 1300,- Kč/m2.  Po 15. únoru budou ceny za výstavní plochu navýšeny o 15 %.*

 

Více informací naleznete na www.bvv.cz/urbis

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down