Velkoosecká ELEVEN podzimní 12 se letos poběží už popáté. Budete na startu i vy?

Lužním lesem po lesních cestách v blízkosti starých ramen řeky Labe a zčásti po asfaltovém povrchu letos opět už 12. října povedou tratě 5. ročníku běžeckých závodů Velkoosecká ELEVEN podzimní 12. Ve Velkém Oseku na Kolínsku jen v hlavním závodě - na dvanáctikilometrové trati - očekávají na pět set startujících.

V krásném prostředí Národní přírodní rezervace Libický luh, který je největším lužním lesem v Čechách, za úžasné vůně a barev podzimního listí vzácných listnatých stromů se bude konat V. ročník běžeckého závodu.

Tradiční závody Velkoosecká ELEVEN podzimní 12 kromě hlavního dvanáctikilometrového závodu zahrnují i různě dlouhé tratě pro běžce všech věkových kategorií na 1, 2 a 6  kilometrů. Odstartován bude i charitativní běh pro Českou asociaci paraplegiků, stejně jako závod vozíčkářů na 14 kilometrů.

Polabská rovina slibuje jen minimální převýšení na všech tratích a příjemní zázemí včetně bohatého doprovodného programu vytvoří areál Motelu U Jezera.

Více informací o akci najdete na: http://rypsport.cz/index.php/podzimni-12-beh-paraple  a také na webu obce Velký Osek: http://www.velky-osek.cz/volny-cas/akce-v-obci/bezecky-zavod-eleven-velkoosecka-podzimni-12-895_195cs.html .

K účasti ve Velkoosecké ELEVEN podzimní 12 jsou zváni všichni příznivci vytrvalostních běhů nádhernou přírodou.*

/zr/

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Komentáře k článku

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down