Autor
Kategorie:
Různé

Vše, co je třeba vědět o výtazích

Jaké v současné existují požadavky na majitele a provozovatele výtahů. V čem spočívá servis a zkoušení výtahů, zvyšování bezpečnosti existujících výtahů, inspekční prohlídky, odstraňování provozních rizik. Jaká platí kritéria pro výběr a vyhodnocování nabídek nových výtahů nebo jejich výměn. Která...

Jaké v současné existují požadavky na majitele a provozovatele výtahů. V čem spočívá servis a zkoušení výtahů, zvyšování bezpečnosti existujících výtahů, inspekční prohlídky, odstraňování provozních rizik. Jaká platí kritéria pro výběr a vyhodnocování nabídek nových výtahů nebo jejich výměn. Která jsou nejlepší řešení pro modernizace výtahů a energeticky úsporné pohony. Jaké existují možnosti financování rekonstrukcí výtahů. Které aktuální právní předpisy a technické normy platí v projektech z hlediska konstrukční a požární bezpečnosti.výtahů. Tyto a mnohé další otázky se budou řešit na odborném semináři Výtahy 2012, který se uskuteční 14. června v sídle Studia AXIS v Lisabonské ul. 4, Praha 9.

Více informací o akci a možnosti registrace najdete na: adrese studio@studioaxis.cz, Elektronicky se lze přihlásit na: www.studioaxis (pod odkazem Kalendář akcí 2012 ve svislé liště vlevo).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *