Newsletter Moderní obce číslo 2 / 2017

Vychází další elektronický newsletter Moderní obce

Dvakrát měsíčně a pro všechny zájemce zcela zdarma rozesílá redakce Moderní obce svůj elektronický newsletter. Letos jde o už druhý v pořadí.

Dnes vyšel další elektronický newsletter časopisu Moderní obec. Mj. v něm najdete výsledky soutěží Zelená informacím a Velká cena cestovního ruchu.

Neměly by Vám uniknout ani informace o další výzvě Ministerstva pro místní rozvoj pro místní akční skupiny na podání žádostí o podporu na rozvoj infrastruktury i předškolních zařízení a základního školství.

Radnice, které budou chtít „jít s dobou“ a díky dotačnímu programu Ministerstva životního prostředí si pořídí vozidla na alternativní pohon, konkrétně na stlačený zemní plyn (CNG), by mohla zaujmout informace, že společnost Innogy je připravena jim nabídnout při tankování plynu slevu.

V newsletteru také upozorňujeme na únorové vydání našeho časopisu, které se by se vám mělo dostat do rukou již na samém počátku příštího týdne.

Upozorněte, prosím, své kolegy v zastupitelstvech i na úřadech obcí, měst a krajů, že k bezplatnému odběru tohoto newsletteru se lze jednoduše přihlásit zde:
http://profipress.us9.list-manage2.com/subscribe?u=d46da70f17bd670a4cfdeb7a5&id=985cb18e1b

/red/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *