Vyšel první newsletter Moderní obce v roce 2016

Vážení čtenáři, dostává se vám do rukou první vydání elektronického newsletteru časopisu Moderní obec. Počátek roku sice nebývá typický nejbohatší nabídkou, nicméně do tzv. okurkové sezony má rozhodně daleko. Proto v newsletteru najdete relativně bohatou nabídku. V první řadě je zde ochutnávka rovněž z prvního čísla časopisu Moderní obec, které je již v tisku a měli byste ho mít ve svých schránkách již příští, tedy třetí lednový týden. Je na co se těšit – upravili jsme trochu grafickou podobu periodika a zařadili jsme nové rubriky, ale celkově se budeme snažit udržet úroveň odborného měsíčníku pro města a obce a jejich úřady. Věříme, že se bude líbit i vám.

 První číslo newsletteru přináší tradiční koktejl pozvánek a nabídek odborných akcí – seminářů, konferencí, školení, výstav, veletrhů a dalších eventů. Čekají na Vás také zajímavosti z našich měst, regionů a státních institucí. Dokument najdete zde:

http://moderniobec.cz/wp-content/uploads/sites/22/2016/01/Newsletter_MO_0116_FINAL.pdf

Milí a vážení čtenáři, bývá zvykem si na počátku nového roku přát. I my bychom rádi dodrželi tento obyčej či zvyk a chtěli bychom vám popřát, aby se vám dařilo, jak v práci, tak i v soukromém životě. Aby naše města a obce i nadále vzkvétaly, aby v nich přibývaly nové projekty a aby jejich obyvatelé i představitelé byli nanejvýš spokojeni.

Příjemné čtení a úspěšný a zdárný nový rok 2016.*

Vaše redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *