Vyšlo druhé vydání komentáře k zákonu o zadávání veřejných zakázek

Slavnostní křest druhého vydání Velkého komentáře k zákonu o zadávání veřejných zakázek, které vydalo nakladatelství C. H. Beck, se tento týden uskutečnil v nových prostorách advokátní kanceláře MT Legal v Brně.

Křest proběhl za přímé účasti partnerů advokátní kanceláře a dalších pozvaných hostů, mezi nimiž byla rovněž primátorka statutárního města Brna Markéta Vaňková, předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Petr Mlsna a výkonná ředitelka Kanceláře Svazu měst a obcí ČR Radka Vladyková.

Na snímku zleva: Petr Novotný, Milan Šebesta, Radka Vladyková, Petr Mlsna, Markéta Vaňková, Tomáš Machurek a David Dvořák

Druhé vydání komentáře k zákonu o veřejných zakázkách zohledňuje zkušenosti získané členy autorského kolektivu při aplikaci zákona, jakož i novou rozhodovací praxi Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže a judikaturu soudů, která zákonnou úpravu kontinuálně dotváří a představuje podstatnou praktickou osu výkladu jednotlivých zákonných ustanovení. Dílo reflektuje dále současné výklady zákona a zohledňuje všechny dosavadní novely schválené do konce roku 2021.

Zkušený autorský kolektiv tvoří partneři a další právníci advokátní kanceláře MT Legal poskytující právní poradenství v oblasti zadávání veřejných zakázek jak zadavatelům, tak i dodavatelům. V rámci své přednáškové činnosti a účasti v řadě odborných a profesních uskupení se do jisté míry podílejí i na tvorbě či výkladu právní úpravy v oblasti veřejného zadávání.*

/zr/

Foto: archiv MT Legal

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down