Vyzkoušejte si úroveň svého zabezpečení pomocí KYBEZ BEAN

V úterý 4. dubna skončil jubilejní dvacátý ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě. Na konferenci se setkali vrcholní politici, ministři a šéfové státních úřadů se stovkami zástupců měst a obcí, informatiky krajských či městských úřadů, odborníci na informatizaci veřejné správy i vysocí manažeři dodavatelských firem.

Ve druhém příspěvku kybernetického bloku pak představil Michal Řezáč společně s Vojtěchem Hvězdou bezpečnostní analytický nástroj KYBEZ BEAN. Pomocí něho si může každý ověřit úroveň bezpečnosti ve své organizaci.

Nástroj má podobu dotazníku s 25 otázkami.  Po jeho vyplnění získá respondent okamžité vyhodnocení odpovědí a případná doporučení na zlepšení. Vedle samotné kybernetické bezpečnosti řeší KYBEZ BEAN také otázku evropského nařízení o ochraně osobních údajů, tzv. GDPR, pro kterou je připravena speciální samostatná analýza.

Pokud vás KYBEZ BEAN zaujal, můžete si ho bezplatně vyzkoušet na https://www.kybez.cz/bean nebo si můžete načíst níže uvedený QR kód.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *