Autor
Kategorie:
Různé

Vzdělávání i během rodičovské dovolené

Rodiče (zejména ženy) profesí z oboru stavitelství, kteří stojí před návratem z rodičovské dovolené, může oslovit vzdělávací projekt s názvem Návrat rodiče do přípravy a realizace staveb. Zaštiťuje jej Nadace rozvoj architektury a stavitelství a spolufinancuje OP Praha adaptabilita a jeho cílem je...

Rodiče (zejména ženy) profesí z oboru stavitelství, kteří stojí před návratem z rodičovské dovolené, může oslovit vzdělávací projekt s názvem Návrat rodiče do přípravy a realizace staveb.

Zaštiťuje jej Nadace rozvoj architektury a stavitelství a spolufinancuje OP Praha adaptabilita a jeho cílem je zvýšení pravděpodobnosti zapojení či znovuzapojení rodičů do pracovního procesu, navíc, v době ekonomické krize ve stavebnictví a v době rychlých změn a inovací.

Výuku tvoří dva moduly: základní nabízí aktualizaci dosavadních znalostí, zejména z oblasti stavební legislativy. Nástavbový umožňuje rozšířit si kvalifikaci např. přípravnými kurzy na autorizační zkoušky.

Vzdělávání je určeno rodičům na rodičovské/mateřské dovolené či vracejícím se do práce (do dvou let od ukončení této dovolené), osobám vracejícím se po péči o závislého člena rodiny na trh práce, rodičům samoživitelům s dětmi do 15 let. Musejí mít trvalé bydliště v Praze nebo se víc než polovinu roku zdržovat na území hl. města.

Více na: www.navratrodice.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *