Autor
Kategorie:
Správa a rozvoj

Zabodujte v Evropě jako podnikatelsky zaměřený region

Ještě až do 31. března se lze přihlásit do soutěže Evropský podnikatelsky zaměřený region (EER) 2015. Soutěž, pořádaná Výborem regionů (jedním z poradních orgánů EU), si klade za cíl ocenit regiony, jež přijímají konkrétní a měřitelná opatření přispívající k podpoře malých a středních podniků při...

Ještě až do 31. března se lze přihlásit do soutěže Evropský podnikatelsky zaměřený region (EER) 2015. Soutěž, pořádaná Výborem regionů (jedním z poradních orgánů EU), si klade za cíl ocenit regiony, jež přijímají konkrétní a měřitelná opatření přispívající k podpoře malých a středních podniků při optimálním využívání veřejných prostředků. Soutěž vychází z dokumentu Small Business Act pro Evropu, který Evropská komise přijala v roce 2008. Dokument považuje malé a střední podniky za důležité poskytovatele pracovních příležitostí a klíčové aktéry prosperity místních a regionálních společenství.

Přihláška a přehled základních údajů o soutěži jsou spolu s dalšími informacemi k dispozici na internetových stránkách EER: www.cor.europa.eu/eer.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *