Autor
Kategorie:
Různé

Žďár nad Sázavou se v prestižní soutěži neztratil

V letošním, již 14. ročníku soutěže HREA - Excellence Award«, organizované neziskovou společností People Management forum (PMF), se prosadil i Městský úřad Žďár nad Sázavou. Jako jediný zástupce veřejné správy se vklínil do trojice finalistů. Do ní dále patřily společnosti se zvučnými jmény -...

V letošním, již 14. ročníku soutěže HREA – Excellence Award«, organizované neziskovou společností People Management forum (PMF), se prosadil i Městský úřad Žďár nad Sázavou. Jako jediný zástupce veřejné správy se vklínil do trojice finalistů. Do ní dále patřily společnosti se zvučnými jmény – Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s. r. o. a Foxconn CZ s. r. o. coby následný celkový vítěz této prestižní soutěže.

Městský úřad Žďár nad Sázavou zaujal odbornou porotu svým projektem Byl jednou jeden úřad. Projekt řeší sdílené společné hodnoty podpořené vizí a strategickými pilíři, konstruktivní práci se zpětnou vazbou zevnitř i zvenku, budování důvěry a vztahu ke klientům i vlastním zaměstnancům. Výsledkem jsou nadšení a motivovaní zaměstnanci, kteří mají zájem vidět a cítit příspěvek toho, co dělají – smysl své práce. Porotci na projektu ocenili nejen analytickou práci, nýbrž také aplikaci nástrojů a strategií, které nejsou ve veřejném sektoru dosud samozřejmostí.

Soutěž HREA – Excellence Award« byla založena s cílem ocenit nejlepší projekty a profesionály působící v oblasti lidských zdrojů, kteří nejvíce přispěli k rozvoji své profese a společnosti, pro kterou pracují. Soutěž přitom oceňuje nejlepší projekty v oblasti personální práce. »Zvláštní důraz při hodnocení klade porota na podnikatelské výsledky, originalitu a na inovativnost projektu,« připomněla Zita Lara, výkonná ředitelka People Management forum.

Za MěÚ Žďár nad Sázavou ocenění převzali tajemník Jan Havlík a Soňa Halámková, vedoucí odboru personální agenda.

FOTO: ARCHIV

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *