16.03.2015 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Žižkovská věž přivítala partnery vydavatelství Profi Press

Ve výšce 93 metrů nad zemí se ve čtvrtek 12. března odehrálo slavnostní představení vydavatelského domu Profi Press, pod jehož křídla od 1. ledna 2015 přešly časopisy Moderní obec a Odpady. Tématem setkání bylo zapojení obou titulů do portfolia vydavatelství s cílem zkvalitnit informační servis poskytovaný jejich čtenářům.

Úvod setkání ve vyhlídkové observatoři Žižkovské věže patřil představení vydavatelství Profi Press. Této úlohy se ujal zakladatel a ředitel vydavatelství Martin Sedláček. Ten shrnul dosavadní už dvě dekády fungování vydavatelského domu, který se zabývá vydáváním širokého portfolia odborných časopisů soustředěných především na zemědělskou tematiku, a informoval také o jeho rozšíření o časopisy Moderní obec a Odpady.

 

Zapojením obou těchto titulů a jejich intenzivní spoluprací s dalšími odbornými časopisy v rámci portfolia, konkrétně s časopisy Energie 21 a Komunální technika, hodlá podle ředitele Sedláčka vydavatelství zlepšit a zkvalitnit informační servis, který odborné časopisy poskytují městům a obcím v ČR.

 

Setkání se kromě členů redakčních rad časopisů Moderní obec a a Odpady, jejich spolupracovníků a obchodních partnerů zúčastnili také předseda Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR Miloš Vystrčil, ředitel Odboru odpadů Ministerstva životního prostředí Jaromír Manhart a vedoucí Oddělení regionálních agend Ministerstva pro místní rozvoj Josef Vlk. Senátor Vystrčil popřál oběma titulům hodně spokojených čtenářů, ale nabídl také užší spolupráci senátního výboru a časopisu Moderní obec.*

 

Foto: autor

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down