Autor
Kategorie:
Různé

Znáte vyhledávač projektů podpořených fondy EU?

Centrum pro regionální rozvoj ČR upozorňuje na volně přístupný internetový portál Regionální informační servis (RIS), který nabízí rozsáhlou databázi regionálních dat, mj. také informace o všech projektech uskutečněných v ČR s podporou evropských fondů. Možností, jak získat informace o podpořených...

Centrum pro regionální rozvoj ČR upozorňuje na volně přístupný internetový portál Regionální informační servis (RIS), který nabízí rozsáhlou databázi regionálních dat, mj. také informace o všech projektech uskutečněných v ČR s podporou evropských fondů.

Možností, jak získat informace o podpořených projektech, je vícero. Ministerstvo pro místní rozvoj aktualizuje seznam příjemců podpory, mapu projektů připravilo také zastoupení Evropské komise v ČR.

Nejucelenější informace o evropských projektech v ČR však podává RIS. Najdete je ve vyhledávači nazvaném Projekty EU. V současné době jsou v databázi informace o více než 62 tisících projektech.

Databáze obsahuje nejen základní informace jako název projektu, žadatele či příslušný operační program, ale také stav projektu, jeho rozpočet a popis projektu vycházející z projektové žádosti příjemce. Uvedené informace lze vyhledávat podle názvů projektů či jejich registračních čísel, podle žadatele, podle místa dopadu projektu, podle operačního programu nebo podle klíčových slov v popisu projektu. Uvedená vyhledávací kritéria lze libovolně kombinovat. Požadované informace o konkrétních projektech najdou zájemci během několika sekund.

Vyhledávač Projekty EU je přístupný v Regionálním informačním servisu na: www.risy.cz/cs/vyhledavace/projekty-eu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *