Hledáte řešení na míru pro vaši obec? Pak si do diáře zapište termín Kontaktního dne starostů na pražském Žofíně: čtvrtek 16. června!

Svaz měst a obcí ČR zve ve čtvrtek 16. června na KONTAKTNÍ DEN STAROSTŮ NA ŽOFÍNĚ. Bezplatný program poskytne účastníkům akce prostor pro inspiraci, individuální konzultace, přátelská i plodná pracovní setkání. Po celé odpoledne v tomto významném novorenesančním skvostu české metropole budou zástupci firem představovat inovativní řešení pro města a obce a zástupci ministerstev a dalších ústředních orgánů státní správy pak i možnosti jejich financování.

Během kontaktního dne, který se bude konat od 12 do 18:30 v Malém sále a Rytířském sále pražského paláce Žofín v těsném sousedství Národního divadla, budou mít jeho účastníci jedinečnou příležitost k individuálním konzultacím jak se zástupci soukromého sektoru, který nabízí služby šité na míru obcím, tak se zástupci ministerstev a jim podřízených agentur, se kterými bude možné konzultovat, z jakých dotačních zdrojů nejen tyto služby (spolu)financovat, ale také probrat konkrétní projektové záměry obcí a měst. Svaz měst a obcí připravuje pro účastníky kontaktního dne unikátní přátelské prostředí, kde se propojí veřejný, státní a soukromý sektor. Během akce zaznějí i prezentace jednotlivých firem a ministerstev.

Časový program jednotlivých audiovizuálních představení a prezentací firem a resortů bude zveřejněn týden před konáním Kontaktního dne na webových stránkách SMO ČR: www.smocr.cz.

Zde naleznete první ochutnávku z bohatého programu Kontaktního dne a zde druhou ochutnávku.

Ještě téhož dne – od 19 do 23:45 – se v paláci Žofín uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků svazové soutěže Nejlepší starosta / primátor 2018–2022, viz například: https://moderniobec.cz/nechte-ocenit-svou-praci-ziskejte-titul-nejlepsiho-starosty-za-uplynule-funkcni-obdobi/ . Účast na tomto slavnostním večeru bude pouze na pozvánku pro přihlášené do soutěže a další hosty.*

/zr, rš/

Na snímku: Pražský palác Žofín

Ilustrační foto: archiv agentury NKL

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down