Olomoucký kraj vydal dvě publikace na podporu regionálních výrobků

Olomoucký kraj vydal dvě nové publikace, které se zaměřují na podporu místního podnikání a regionální produkci. Kniha Významné firmy Olomouckého kraje prezentuje nejúspěšnější podniky a významné zaměstnavatele působící na území kraje. Katalog regionální produkce v Olomouckém kraji propaguje místní výrobky a produkty.

„Pro Olomoucký kraj jsou důležité všechny firmy, které dělají poctivou práci a podílí se na rozvoji našeho regionu. A stejně důležití jsou i drobní podnikatelé nebo živnostníci, kteří svojí regionální produkcí přispívají k pestrosti a atraktivitě Olomouckého kraje,“ zdůraznil hejtman Josef Suchánek.

V katalogu jsou prezentováni producenti, kteří se specializují na výrobu a prodej regionálních produktů„Od lahodných potravin po řemeslné výrobky, přes příběhy nadšených producentů, kteří představují to nejlepší z našeho kraje. Široké množství průmyslových odvětví a firem, které prezentují pozitivní příklady úspěšných firem. To vše můžete nalézt v dalších vydáních těchto dvou prestižních publikací,“  doplnil Jan Šafařík, náměstek hejtmana pro regionální rozvoj, územní plánování a rozvoj venkova.

Olomoucký kraj potvrzuje svoji snahu podporovat a rozvíjet místní podnikání a zároveň zvyšovat povědomí o bohaté regionální produkci. Obě publikace mají za cíl podpořit místní ekonomiku a zvýšit povědomí o kvalitních produktech vyrobených v Olomouckém kraji. Kromě toho mají sloužit jako informační zdroj a inspirace pro všechny zájemce o podnikání v regionu. V elektronické podobě, jsou ke stažení ZDE.

/tz/*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down